Valgutooted

Muscle Mass 3Muscle Mass 3 – tasakaalustatud aminohappelise koostisega valgukonsentraat intensiivselt treenivale atleedile.

Jõulise lihasmassi kiireks kasvatamiseks loodud tasakaalustatud aminohappelise koostisega 50% proteiinikonsentraat intensiivsetele treeningutele edu tagamiseks ülesehitusfaasis ja võistlustevahelisel perioodil.

Muscle Pro 7 - valgutoodeMuscle Pro 7 – täiusliku aminohappelise koostisega valgukonsentraat arenenud atleetvõimlejatele.

Lihaskonna kiireks arendamiseks ja ainevahetuse kiirendamiseks disainitud täiustatud aminohappelise koostisega 65 %-ne proteiinikontsentraat on loodud atleetvõimlejatele ja teistele jõualade sportlastele tugeva rasvavaba lihaskonna ehitamiseks.

Champion 8 valgutoodeChampion 8 – kõrgeima P.D.C.A.A.S. koefitsiendiga valgukontsentraat professionaalsetele atleetidele.

On reljeefse ja massiivse, tippvormis muskulatuuri arendamiseks loodud kõrgtehnoloogiline 86%-ne proteiinikontsentraat, mis on koostatud sojaisolaadist (DuPont, USA) ja munaalbumiinist (Hällberg, Rootsi) ning täiendatud vitamiini – mineraalkompleksiga, õietolmu ja guaranaga (Paullinia Cupana).

Wild Pack 9 - valgutoodeWild Pack 9 – anabool-antikataboolseid faktoreid sisaldav 80% valgukontsentraat.

Toote proteiin, tänu oma 80%-sele munaalbumiini sisaldusele, omab kõrget antikataboolsete toimetega hargnenud ahelaga aminohapete (BCAA) sisaldust – 22,3%. Munavalk omab kõrgeimat bioloogilist väärtust ehk kõige enam omastatavat aminohappelist koostist.

Super Whey 75 valgutoodeSuper Whey 75 – külmmikrofiltreeritud piimast toodetud 75% vadakuvalgukontsentraat.

Super Whey 75 on valmistatud puhtast piimast külmmikrofiltreerimise teel, aga mitte juustutööstuse kõrvalproduktidest, nagu enamikel tootjatel, seega on denatureerimata ja ei ole üle elanud happelist hüdrolüüsi, mille tulemusena on omastuvuselt ja selle kiiruselt parim valkude seas (BV -104).