Tooted

Valgutooted

Muscle Mass 3Muscle Mass 3 – tasakaalustatud aminohappelise koostisega valgukonsentraat intensiivselt treenivale atleedile.

Jõulise lihasmassi kiireks kasvatamiseks loodud tasakaalustatud aminohappelise koostisega 50% proteiinikonsentraat intensiivsetele treeningutele edu tagamiseks ülesehitusfaasis ja võistlustevahelisel perioodil.

Muscle Pro 7 - valgutoodeMuscle Pro 7 – täiusliku aminohappelise koostisega valgukonsentraat arenenud atleetvõimlejatele.

Lihaskonna kiireks arendamiseks ja ainevahetuse kiirendamiseks disainitud täiustatud aminohappelise koostisega 65 %-ne proteiinikontsentraat on loodud atleetvõimlejatele ja teistele jõualade sportlastele tugeva rasvavaba lihaskonna ehitamiseks.

Champion 8 valgutoodeChampion 8 – kõrgeima P.D.C.A.A.S. koefitsiendiga valgukontsentraat professionaalsetele atleetidele.

On reljeefse ja massiivse, tippvormis muskulatuuri arendamiseks loodud kõrgtehnoloogiline 86%-ne proteiinikontsentraat, mis on koostatud sojaisolaadist (DuPont, USA) ja munaalbumiinist (Hällberg, Rootsi) ning täiendatud vitamiini – mineraalkompleksiga, õietolmu ja guaranaga (Paullinia Cupana).

Wild Pack 9 - valgutoodeWild Pack 9 – anabool-antikataboolseid faktoreid sisaldav 80% valgukontsentraat.

Toote proteiin, tänu oma 80%-sele munaalbumiini sisaldusele, omab kõrget antikataboolsete toimetega hargnenud ahelaga aminohapete (BCAA) sisaldust – 22,3%. Munavalk omab kõrgeimat bioloogilist väärtust ehk kõige enam omastatavat aminohappelist koostist.

Super Whey 75 valgutoodeSuper Whey 75 – külmmikrofiltreeritud piimast toodetud 75% vadakuvalgukontsentraat.

Super Whey 75 on valmistatud puhtast piimast külmmikrofiltreerimise teel, aga mitte juustutööstuse kõrvalproduktidest, nagu enamikel tootjatel, seega on denatureerimata ja ei ole üle elanud happelist hüdrolüüsi, mille tulemusena on omastuvuselt ja selle kiiruselt parim valkude seas (BV -104).

Dieettooted

Dieedijärgija Ekstra kokteil - Suurepärane dieettoode kaalu korrigeerimiseks
Dieetkokteil Ekstra – Suurepärane dieettoode kaalu korrigeerimiseks.

Suurepärane dieettoode kaalu korrigeerimiseks tänu erakordselt suurele, hädavajalike toitainete sisaldusele ning minimaalsele rasva- ja kaloritesisaldusele!

Missis Ekstra - Naistele, kes hoolivad oma tervisestMissis Ekstra – Naistele, kes hoolivad oma tervisest.

Suurepärane dieettoode kaalu korrigeerimiseks tänu erakordselt suurele, hädavajalike toitainete sisaldusele ning minimaalsele rasva- ja kaloritesisaldusele!

 

Seenior Ekstra kokteil - 33,5% proteiini sisaldav väherasvane dieetkontsentraat keskeas ja vanematele meesteleSeenior Ekstra – 33,5% proteiini sisaldav väherasvane dieetkontsentraat keskeas ja vanematele meestele.

Suurepärane dieettoode tänu hädavajalike tervisetoodete sisaldusele minimaalse rasva- ja kaloritesisalduse juures!

 

Sporditoidud

Sport 1 - Multifunktsionaalne dieetkontsentraat spordiharrastajateleSport 1 – Multifunktsionaalne dieetkontsentraat spordiharrastajatele.

Suurepärane dieettoode tänu erakordselt suurele, hädavajalike toitainete sisaldusele minimaalse rasva- ja kaloritesisalduse juures!

 

Sport 1 Pro - Multifunktsionaalne dieetkontsentraat intensiivselt treenivatele sportlastele
Sport 1 Pro – Multifunktsionaalne dieetkontsentraat intensiivselt treenivatele sportlastele.

Suurepärane dieettoode tänu erakordselt suurele, hädavajalike toitainete sisaldusele minimaalse rasva- ja kaloritesisalduse juures!

Fitness 5 - Dieetkonsentraat treenivatele naistele
Fitness 5 – Dieetkonsentraat treenivatele naistele.

Suurepärane dieettoode tänu erakordselt suurele, hädavajalike toitainete sisaldusele minimaalse rasva- ja kaloritesisalduse juures!

 

Spordijoogid

Carboc 2 - Madala kalorsusega spordijookCarboc 2 – Madala kalorsusega spordijook.

Carboc 2 light kustutab janu, aitab taastada treeningul või võistlustel kaotatud vedelikuvarud, sisaldab kehalise töövõime säilitamise ja taastamise seisukohast olulisi mineraalaineid ja vitamiine.

 

 

Carboc 4 - Isotooniline spordi-energiajookCarboc 4 – Isotooniline spordi-energiajook.

Carboc 4 tänu oma universaalsusele sobib jook igapäevaseks kasutamiseks treeningute vahel Carboc 4 taastab energiavarud ja elektrolüütilise tasakaalu. Sisaldades momo-, di- ja polüsahhariide omab energia vabastamisel ühtlast ja kestvat mõju.